Menü Kapat

Tokat Havalimanı araç kiralama ile vasıta ihtiyacınızı hemen giderebilirsiniz. İlk kez araç kiralayacak müşterilerimiz gerekli bilgiye buradan ulaşabilirler. Araç kiralayacaklar, öncelikle güvenilir ve kaliteye önem veren firmaları tercih etmelidirler. Bakımlarının zamanında yapılması, iç-dış temizliğinin özenle yapılması ve her bütçeye uygun araçların firma bünyesinde bulundurulması gibi konulara dikkat edilmesi gerekir. Öztürk araç kiralama firması gereken nitelikleri taşmaktadır. Firma Tokat Havaalanında hizmet veren tek rent a car olarak gösterilmektedir. Firmanın iki farklı ofisi bulunmaktadır. Bunlardan birisi Tokat merkezde yer alırken, diğeri de belirttiğimiz gibi havalimanında hizmetinizdedir.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Müşterilerimizin araç kiralama firmasında araması gerektiği özelliklerden bahsettik. Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken küçük detaylar mutlaka olacaktır. Kiralık araçların bedelleri araçların marka ve modellerine göre değişmektedir. Üst segment araçları tercih ediyorsanız eğer bütçe planlamanızı da buna göre yapmalısınız. Takdir edersiniz ki düşük marka-modellere göre mutlaka fiyat farkı olacaktır. Öztürk iletişim numarasını kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Araç Kiralama Ücretleri

Araç kiralama ücretleri, mevsimsel olarak değişen talebe göre farklılık arz edebilir. Turizm sektöründeki canlılık araç kiralama üzerinde de etkilidir. Talebin olduğu dönemlerde müşterilerimizin yoğunluğu da artış göstermektedir. Tokat’a geldiğinizde araçsız kalmamak adına rezervasyon yaptırabilirsiniz. Firmamızın hizmetleri arasında rezervasyonda bulunmaktadır. Yine Öztürk telefon numarasını kullanarak bizimle irtibata geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Araç kiralama ücretlerine gelecek olursak; alt model araç tercih edenlerin oldukça uygun ücretlerle araba kiralayabileceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Lüks ve konfor beklentinize göre de farklı tarifeler sunulmaktadır.

Tokat Araç Kiralama Ödeme Yöntemleri

Firma olarak Tokat araç kiralama ödeme yöntemlerinde pek çok seçenek sunmaktayız. Kredi kartı, Banka Havalesi, EFT ve Nakit Ödeme seçenekleri arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz. Ödemelerde sağlanan kolaylık sayesinde online veya elden ödeme yaparak araç kiralayabiliyorsunuz. Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber Tokat’ı ziyaret edecek olan konuklarımıza her yönden kolaylık sağlamaya hazırız.

Nasıl Araç Kiralarım?

Kiralamayı düşündüğünüz herhangi bir marka varsa Whatsapp Destek Hattımızı kullanarak rezervasyonunu yapabilir veya ofislerimizi ziyaret ederek aracınızı yerinde görerek seçiminizi yapabilirsiniz. Şehir dışındaysanız gün içinde bizi arayarak bilgi alabilir ve ön işlem başlatabilirsiniz. Tokat Öztürk Araç Kiralama firmasından kiraladığınız arabalarla şehir dışına çıkmanıza müsaade etmekteyiz.

Tıkla Ara!