Menü Kapat

Öztürk Oto Kiralama firmasından Tokat VİP araç kiralayabilirsiniz. Şirketimiz bünyesinde olan araçlarımızdan ister şoförlü isterseniz de şoförsüz araç edinebilirsiniz. VİP araçların hizmet amacının farklı olması sebebiyle tasarımları da farklıdır. Diğer araçlardan ziyaret tamamen turistik gezi için kullanılabiliyor.

Tokat VIP Araçları Kimler Tercih Ediyor?

Tokat araç kiralama sektöründeki araçlar farklı amaçlara hizmet edebiliyor. Geniş ailelerin VİP araçları tercih ettiklerini belirtmeliyiz. Ailesiyle beraber şehri gezmek isteyenler özel araçlardan kiralayarak konfora yönelebilirler. Bunun için Transporter araçlar daha kullanışlı olacaktır. Bu araçların içinde konforunuzu üst seviyelere taşıyacak eklemeler ve özellikler mevcuttur.

Tokat Kiralık VIP Araç Ücretleri

Tokat oto kiralama ücretleri ve VİP ücretleri hakkında her şeyi danışma hattımızdan öğrenebilirsiniz. Öztürk telefon numarası ve Whatsapp Destek Hattı ile ofisimiz çalışanımızla direkt irtibata geçebilirsiniz. 2013 yılından bu yana Tokat merkezli ofisimizle iletişime geçtiğinizde güncel ücretlendirmeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Tokat Havalimanı Araç Kiralama ofisimizi veya arzu ederseniz merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Araç kiralama ücretleri pek etkene bağlı olarak farklı gösterebiliyor. Özellikle yaz aylarında çok fazla talep alıyoruz.

Tokat araç kiralama ve VİP araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız hemen rezervasyon yapmanızda fayda var. Elimizde yeterli sayıda araç olsa da yoğun olduğumuz dönemlerde oluyor. O nedenledir ki rezervasyon hizmetimizden yararlanmanızı öneriyoruz. Rezerve olan araçlarımızı teslim alınca bakımlarını ve temizliğini yaptıktan sonra belirlediğiniz tarihine hazır duruma getiririz.

VİP Araç Nasıl Kiralanır?

VİP araç kiralamak isteyenler merkez ofisimize ya da havaalanındaki ofisimize giderek bilgi alabilir, ihtiyaçlarına yönelik araç kiralayabilirler. VİP şoförlü/şoförsüz ve normal araç kiralama hizmetimizi bir arada bulabileceksiniz. Ödeme yöntemleri de sizler için en uygun seçeneklerle donatılmıştır.

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi
  • EFT
  • Nakit Ödeme

Araç kiralama işlemlerinizi isterseniz Öztürk araç kiralama telefon numarasını arayarak ya da web sitemizdeki Whatsapp danışma hattını kullanarak başlatabilirsiniz. Ön işlemleri yaptıktan sonra aracınızı teslim alırken diğer işlemleri de sonuçlandırırız.

Tıkla Ara!